
Bij deze woning ligt de tuin aan de voorzijde, waardoor de woning zich bevind aan de achterzijde van de kavel. Hierdoor heeft de woning meer privacy ten opzichte van de weg en kan er gebruik gemaakt worden van de omgeving. Deze omgeving hebben ze dan ook optimaal benut. Doordat de gehele voorzijde te voorzien van een glazen vouwwand van Solarlux. Deze glazen schuifpui zorgt ervoor dat de scheidingslijn tussen binnen en buiten flinterdun is, dit geeft de villa enorm veel ruimtelijkheid.
De ruwe stenen wand van The Flagstone Company geeft een stoere wist aan de woning, deze natuursteen strips beginnen in de achtertuin, door het woongedeelte tot aan de voortuin. Op de vloer zijn spotjes gemonteerd die stenen wand oplichten en zorgen voor glinsteringen en schaduwen. Dit geeft een diep driedimensionaal effect. De karaktervolle muur sluiten aan op het design van het interieur en zorgen voor een natuurlijke balans in het huis. Het ‘buiten’ staat in constante contact met het ‘binnen’.
Er worden twee stijlen met elkaar gecombineerd; modern en klassiek. Het moderne van de glazen schuifpui, in combinatie met de natuurstenen wand en het eikenhouten interieur. Het geen dat je steeds terug ziet komen zijn de natuurlijke elementen. De glazen vouwwand bevind zich in het keuken gedeelte waardoor je in ieder seizoen kan genieten van de buitenomgeving. In de living is de stoere natuursteen wand verwerkt wat in balans staat met het eikenhouten interieur.
___