Categorieen
Artikelen
Partners
Categorieen
Artikelen
Partners
Bij de aanleg van een zwembad of zwemvijver is het vaak lastig om een geschikte plek te vinden voor de warmte- en zuiveringsinstallaties. Het is natuurlijk zonde om een ruimte in huis of in de schuur op te moeten offeren. Daarnaast is een kastje met de installatie in het midden van de tuin ook geen gezicht. Dutch Luxury Garden Concepts heeft nagedacht over een mooie en efficiënte oplossing in combinatie met de 10ft en 20ft Wellness units.

De technische ruimte onder de saunabanken
De ruimte in een 10ft of 20ft Wellness unit kan optimaal benut worden door onder de saunabanken de technische ruimte te plaatsen. Hier is het mogelijk om een nis van een meter diep te maken. Deze technische ruimte neemt niet de gehele hoogte van de unit in beslag, waardoor er een extra bankje in de sauna ontstaat. Zo is de techniek voor het zwembad slim en mooi weggewerkt en combineer je het zwemplezier met een massage spa, hottub, stoomcabine, buitendouche of loungeruimte.

Schoon en helder water om van te genieten
Er is niets belangrijker dan zwemmen in schoon en helder water. Om je zwembad op temperatuur, schoon en veilig te houden heb je in ieder geval een zwembadpomp, warmte-, filter- en waterdesinfectie-installatie nodig. Gelukkig is er genoeg ruimte in zowel de 10ft als de 20ft Wellness voor de complete installatie. Zo kan je genieten van een privé wellness in de tuin naast jouw zwembad.